Mecz pomiędzy Wisła Puławy i Jastrzębie na stadionie Stadion MOSiR dnia 2023-11-03 17:00 - końcowy wynik 2-2

W kolejce 16 II Ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Jastrzębie. Mecz, który odbył się na Stadionie MOSiR, zakończył się remisem 2-2. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, ale gospodarze zdołali odrobić straty przed przerwą. Ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola w regulaminowym czasie gry. .

Mecz pomiędzy drużynami Wisła Puławy a Jastrzębie

W dniu 3 listopada 2023 roku o godzinie 17:00 na stadionie MOSiR w ramach 16. kolejki II Ligii - Grupa Wschodnia miało miejsce spotkanie pomiędzy drużynami Wisła Puławy a Jastrzębie. Mecz zakończył się remisem 2-2, a emocje sięgały zenitu.

Spotkanie rozpoczęło się od dynamicznego starcia, a już w 20. minucie S. Rogala zdobył bramkę dla drużyny gości, dając im prowadzenie 1-0. Mecz był pełen zwrotów akcji, a w 36. minucie M. Bednarski podwyższył prowadzenie dla Jastrzębia, ustalając wynik na przerwę na 2-1. Jednak tuż przed końcem pierwszej połowy, w 41. minucie R. Janicki, strzelając bramkę, zmniejszył straty dla Wisły Puławy na 2-1.

W drugiej połowie Wisła Puławy dążyła do wyrównania, a w 64. minucie K. Nojszewski spełnił to zadanie, zdobywając bramkę na 2-2. Dalsza część meczu toczyła się pod znakiem wyrównanej walki, a ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć bramki, co ostatecznie zadecydowało o remisie 2-2.

Spotkanie było pełne emocji, które osiągnęły szczyt po kompletowaniu wyniku. Mecz był również obfitujący w kartki, z R. Janickim i D. Retlewskim z Wisły Puławy oraz K. Togitanim i J. L. Araujo Guilherme z Jastrzębia, którzy otrzymali żółte kartki. Sędzią spotkania był F. Kaliszewski, który skrupulatnie prowadził mecz, choć nie obyło się bez kontrowersji.

Obie drużyny mają teraz przed sobą kolejne wyzwania. Wisła Puławy zmierzy się z Widzewem Łódź, Pogonią Siedlce oraz Chojniczanką Chojnice, natomiast Jastrzębie zagrają przeciwko ŁKS-owi Łódź II, Stali Stalowa Wola oraz Stomilowi Olsztyn.