Na stadionie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie Jastrzębie - Wisła Puławy - 0-4

Dnia 2022-11-05 12:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi II Liga - East kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie oraz Wisła Puławy.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jastrzębie a Wisła Puławy zakończyła się 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-4.

 

Gole strzelali: M. Ryszka 14' 0-1 Ł. Wiech 16' 0-2 M. Kaczmarek 51' 0-3 D. Kołtański 90' 0-4

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kulawiak 38' Y. Zakharchenko 89'

Żółte kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Lizak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Jastrzębie zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków oraz Motor Lublin a Wisła Puławy podejmie Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Siarka Tarnobrzeg oraz Radunia Stężyca.

Oddani fani z zapałem śledzą potyczki, które dotyczą ligi II Liga - East. Mocne zespoły futbolowe z tejże ligi oraz piłkarze jak D. Kulawiak wielokrotnie zapewniły kapitalnym fanom wiele wrażeń. Walki pomiędzy zawodnikami ligowymi są niezwykle zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się, że są to spotkania statyczne. Obserwujemy brutalne faule, przepiękne gole i asysty gwarantujące smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska sportowe emocjonującej ligi II Liga - East. Jastrzębie i Wisła Puławy i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie, Stadion Miejski.