Dnia 2023-10-29 10:30 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jastrzębie vs Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 2-1

W emocjonującym meczu II Ligi - East, drużyny Jastrzębie i Pogoń Siedlce zmierzyły się na Stadionie Miejskim. W meczu pełnym zwrotów akcji, ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali wynikiem 2-1. Już w pierwszej połowie Jastrzębie zyskało przewagę, zdobywając dwie bramki, które zapewniły im komfortową przewagę na przerwę. Mecz dostarczył dużej dawki emocji, jednak żadna z drużyn nie zdołała zmienić wyniku w drugiej połowie. Mecz sędziował .

Mecz pomiędzy Jastrzębiem a Pogonią Siedlce

W dniu 29 października 2023 roku o godzinie 10:30 na Stadionie Miejskim odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Jastrzębia a Pogonią Siedlce. Spotkanie to miało miejsce w ramach 15. kolejki II Ligi - East.

Wynik meczu

Wynik końcowy tego zaciętego pojedynku brzmiał 2-1 na korzyść gospodarzy, Jastrzębia. Już na przerwę drużyna gospodarzy wyszła z dwubramkowym prowadzeniem, utrzymując je do ostatniego gwizdka sędziego.

Bramki

Pierwszą bramkę dla gospodarzy strzelił K. Jadach w 14. minucie spotkania, dając swojej drużynie prowadzenie 1-0. Jednak to nie koniec, gdyż J. L. Araujo Guilherme podwyższył wynik na 2-0 po trafieniu w 23. minucie, zasługując na gorące brawa kibiców.

Chwilę przed końcem regulaminowego czasu gry C. Demianiuk z Pogoni Siedlce zdołał zdobyć honorową bramkę dla swojego zespołu, ustalając tym samym wynik na 2-1. Mecz zakończył się emocjonującym atakiem gości, ale Jastrzębie utrzymało przewagę i sięgnęło po zwycięstwo.

Kartki

W trakcie tego spotkania sędzia postanowił ukarać kilku zawodników żółtymi kartkami. W drużynie gospodarzy kartki otrzymali: P. Lech w 42. minutę, K. Jadach w 46. minucie, R. Vaz w 73. minucie i M. Bednarski w 79. minucie.

Z kolei w drużynie przeciwników żółte kartki zobaczyli: C. Bujalski w 11. minucie, C. Demianiuk w 71. minucie oraz T. Lewandowski w ostatniej, 90. minucie spotkania.

Sędzia

Mecz sędziował . Sędzia ten sprawiedliwie prowadził spotkanie, dbając o przestrzeganie zasad fair play i zapewniając emocje na boisku dla wszystkich widzów.

Podsumowanie

Mecz pomiędzy Jastrzębiem a Pogonią Siedlce był pełen emocji i dynamiki. Fani obu drużyn byli świadkami intensywnego starcia, w którym Jastrzębie zasłużenie sięgnęło po zwycięstwo. Drużyna gospodarzy wykorzystała swoje okazje i skutecznie zdobyła dwie bramki, utrzymując prowadzenie do końca spotkania. Pogoń Siedlce również zaprezentowała się z dobrej strony, zdobywając honorową bramkę oraz stwarzając wiele groźnych sytuacji pod bramką rywali.

Obie drużyny mają przed sobą jeszcze wiele wyzwań w kolejnych meczach. Jastrzębie zmierzy się z Wisłą Puławy, ŁKS-em Łódź II oraz Stalą Stalowa Wola, podczas gdy Pogoń Siedlce czekają spotkania z Chojniczanką Chojnice, Wisłą Puławy oraz ŁKS-em Łódź II. To będzie ciekawe rozstrzygnięcie w II Lidze - East!