Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2021-10-30 10:40 miało miejsce spotkanie pomiędzy Jastrzębie oraz GKS Katowice - 0-0

 

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jastrzębie i GKS Katowice zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2021-10-30 10:40 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 15. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie oraz GKS Katowice.

Gole strzelali:

Żółte kartki Jastrzębie:

Żółte kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki GKS Katowice:

Główny sędzia meczu to P. Lasyk. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Widzew Łódź, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast GKS Katowice podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Wierni fani futbolu śledzą pasjonujące starcia w lidze I Liga. Interesujące futbolowe zespoły oraz piłkarze jak niejednokrotnie zaserwowały wspaniałym fanom wiele przeżyć. Natrafiamy na widowiskowe asysty czy sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje z faulem kończące się bardzo często żółtą kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Potyczki pomiędzy drużynami okazują się zaciekłe, rzadko zdarza się, że widowiska nie są warte uwagi. To też warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich iśledzić mecze futbolowe pasjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Jastrzębie i GKS Katowice jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.