Mecz między Arka Gdynia i Jastrzębie na stadionie Stadion Miejski: 3-2

Dnia 2022-04-14 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 28. Na przeciw siebie stanęły Arka Gdynia i Jastrzębie.

Pierwsza połowa meczu między Arka Gdynia a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-2.

Gole strzelali: V. Okhronchuk 3' 0-1 C. Alemán 15' 1-1 M. Bednarski 48' 2-1 M. Fábry 55' 2-2 K. Czubak 75' 3-2

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Bednarski 38' M. Stepien 54' C. Aleman 65' M. Marcjanik 78'

Żółte kartki Jastrzębie: N. Wybraniec 45'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia spotkania - K. Arys. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Arka Gdynia stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Górnik Polkowice i Odra Opole.

W dzisiejszych czasach kibice śledzą potyczki, które odbywają się w lidze I Liga. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze jak M. Bednarski N. Wybraniec często gwarantują fantastycznym miłośnikom mnóstwo zapierających dech w piersiach przeżyć. Trafiamy na wyjątkowe asysty oraz gole, nieprzepisowe faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Zapadające w pamięć walki między graczami są zajadłe, niezwykle rzadko bywa, iż są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy każdego fana, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań, oglądać spotkania piłkarskie pasjonującej ligi I Liga i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych. Arka Gdynia i Jastrzębie jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.