Lech Poznań II - Jastrzębie, wynik meczu: 2-0

W ostatniej kolejce II Ligi - East drużyna Lech Poznań II podejmowała na własnym stadionie zespół Jastrzębie. Mecz odbył się 5 dni temu o godzinie 10:00 na Stadionie Amiki Wronki. Gospodarze zdołali pokonać rywali wynikiem 2-0, prowadząc już 1-0 na przerwę.

Mecz pomiędzy drużynami: Lech Poznań II (Gospodarz) a Jastrzębie (Goście) odbył się w dniu 10 kwietnia 2024 roku o godzinie 10:00 na stadionie Amiki Wronki w ramach 25. kolejki II Ligi - Grupa Wschodnia. Sędzią głównym spotkania był Pan Pazdecki.

Spotkanie zakończyło się wynikiem 2-0 na korzyść drużyny Lech Poznań II. Pierwsza połowa zakończyła się rezultatem 1-0 dla gospodarzy.

Relacja z meczu:

Na urokliwym stadionie Amiki Wronki od samego początku panowała gorąca atmosfera. Kibice obu drużyn gorączkowo dopingowali swoich ulubieńców, tworząc niesamowitą aurę rywalizacji.

W 30. minucie meczu to gospodarze wyszli na prowadzenie za sprawą M. Dziuby, który wykorzystał doskonałą akcję zespołową i umieścił piłkę w siatce, dając prowadzenie swojej drużynie.

Po przerwie obie drużyny walczyły zaciekle o kolejne bramki. W 43. minucie W. Monka z Lecha Poznań II otrzymał żółtą kartkę za faul, a w 52. minucie M. Gurgul dołączył do kolegi po ostrej walce o piłkę.

W 78. minucie emocje sięgnęły zenitu, gdy I. Brzyski z Gospodarzy również został ukarany żółtą kartką. Jednak to nie zraziło drużyny, która kontynuowała swoje ofensywne nastawienie.

W końcówce meczu, bohaterem Lecha Poznań II okazał się M. Wichtowski, który strzałem głową w 83. minucie podwyższył prowadzenie swojej drużyny na 2-0, zapewniając tym samym pewne zwycięstwo.

Ostatecznie nie zanotowano czerwonych kartek w tej potyczce. Niestety, dokładne dane dotyczące kartek dla zawodników gości nie zostały podane.

Po końcowym gwizdku sędziego, kibice Lecha Poznań II wybuchnęli radością, celebrując zespół za zasłużone zwycięstwo. Wspaniała atmosfera na stadionie Amiki Wronki sprawiła, że ten mecz na długo pozostanie w pamięci wszystkich obecnych.

Następne wyzwania czekają zarówno drużynę Lecha Poznań II, która zmierzy się z ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomilem Olsztyn, jak i Jastrzębie, które zmierzą się z Radunią Stężyca, Zagłębiem Lubin II oraz Chojniczanką Chojnice. Piłkarska gorączka wciąż trwa!