Mecz Górnik Polkowice - Jastrzębie, wynik 4-0

Górnik Polkowice - Jastrzębie 4-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Górnik Polkowice i Jastrzębie wynik to 0-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 4-0.

Dnia 2022-11-12 12:00 na obiekcie sportowym Stadion Górnik rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki Regular Season - 19. Na przeciw siebie stanęły Górnik Polkowice oraz Jastrzębie.

Gole strzelali: A. Piech 48' 1-0 A. Piech 81' 2-0 A. Piech 87' 3-0 B. Dyszy 90' 4-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Magdziak 27' D. Burka 50' J. Ratajczak 58'

Żółte kartki Jastrzębie: B. Borun 45' P. Lech 69'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był R. Marciniak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Górnik Polkowice zmierzy się już z Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Kalisz oraz Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Jastrzębie z Hutnik Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin oraz Siarka Tarnobrzeg.

Bardzo często mnóstwo kibiców śledzi starcia w lidze II Liga - East. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak M. Magdziak B. Borun stale gwarantują wspaniałym miłośnikom mnóstwo emocji. Interesujące potyczki pomiędzy piłkarzami bywają zażarte, rzadko bywa koniec końców, że spotkania przynudzają. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty czy gole dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów, oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Górnik Polkowice i Jastrzębie oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie, Stadion Górnik.