Mecz Jastrzębie - Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Jastrzębie i Olimpia Elbląg w ramach 24. kolejki II Ligi - East dostarczył emocji do ostatnich minut. Spotkanie, które odbyło się dnia 17 marca o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim, zakończyło się zwycięstwem Olimpii Elbląg 2:1. Już pierwsza połowa zapowiadała zaciętą rywalizację, a ostateczny wynik został rozstrzygnięty dopiero w drugiej połowie.

II Liga - East: Jastrzębie vs Olimpia Elbląg 1-2

Spotkanie pomiędzy drużyną Jastrzębie, grającą u siebie na Stadionie Miejskim, a gośćmi z Olimpii Elbląg, było pełne emocji i zwrotów akcji. Mecz odbył się w ramach 24. kolejki ligowej w II Lidze - East, a ostateczny wynik to 1-2 na korzyść gości.

Pierwsza połowa rozpoczęła się dynamicznie, a już w 22. minucie na listę strzelców wpisał się A. Zak, dając prowadzenie Olimpii Elbląg. Pomimo starań gospodarzy, wynik do przerwy pozostał niezmieniony - 0-1 dla gości.

Druga połowa przyniosła jeszcze więcej emocji. W 53. minucie M. Bednarski wyrównał wynik dla Jastrzębie, dzięki czemu kibice mogli liczyć na zwycięstwo swojej drużyny. Niestety, radość trwała krótko, ponieważ już pięć minut później J. Sangowski przywrócił prowadzenie Olimpii Elbląg, ustalając wynik na 1-2.

Mecz nie obył się bez kontrowersji - zarówno gospodarze, jak i goście otrzymali kilka żółtych kartek. W drużynie Jastrzębie kartoniki obejrzeli B. Borun oraz J. L. Araujo Guilherme, który ostatecznie zobaczył czerwoną kartkę w doliczonym czasie gry. Z kolei w Olimpii Elbląg kartki żółte otrzymali B. Mruk, J. Sangowski, M. Stefaniak, K. Szczudlinski oraz M. Gabrych.

Atmosfera na stadionie była gorąca, a zawodnicy obu drużyn dali z siebie wszystko, aby zapewnić swoim kibicom widowisko na najwyższym poziomie. Ostatecznie to Olimpia Elbląg wyjechała z trzema punktami, a Jastrzębie będzie musiało popracować nad skutecznością przed kolejnymi meczami.

W najbliższych spotkaniach Jastrzębie zmierzy się z Kotwicą Kołobrzeg, Olimpią Grudziądz oraz Lechem Poznań II, natomiast Olimpia Elbląg spotka się z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy oraz ŁKS-em Łódź II. Kibice obu drużyn mogą być pewni, że emocje na boisku będą sięgać zenitu.