GKS Katowice vs Jastrzębie, wynik meczu: 3-1

GKS Katowice vs Jastrzębie zakończony wynikiem 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między GKS Katowice oraz Jastrzębie wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2022-05-07 18:30 na obiekcie sportowym Stadion ul. Bukowa odbył się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 32 pomiędzy GKS Katowice a Jastrzębie.

Gole strzelali: A. Jędrych 5' 1-0 F. Szymczak 31' 2-0 A. Jędrych 70' 3-0 M. Bondarenko 90' 3-1

Żółte kartki GKS Katowice: B. Jaroszek 54'

Żółte kartki Jastrzębie: O. Podhorin 30' M. Bondarenko 33'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna GKS Katowice zmierzy się już z Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Tychy 71. Kolejno natomiast Jastrzębie podejmie SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Coraz częściej kibice śledzą starcia ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze jak B. Jaroszek O. Podhorin wielokrotnie zagwarantowały swoim stałym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami ligowymi bywają zażarte, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, iż są to potyczki usypiające. Natrafiamy na książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, nieprzepisowe faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach oraz śledzić spotkania piłkarskie znanej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak GKS Katowice oraz Jastrzębie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion ul. Bukowa.