Sandecja Nowy Sącz vs Jastrzębie, wynik meczu - 1-3

W dniu 2 marca 2024 roku na Stadionie ul. Kusocińskiego odbył się mecz pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i Jastrzębie, w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Jastrzębia 3:1, po tym jak po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0.

Sandecja Nowy Sącz 1-3 Jastrzębie

Mecz pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz a Jastrzębie miał miejsce na Stadionie ul. Kusocińskiego w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Spotkanie rozpoczęło się 2 marca 2024 roku o godzinie 11:00.

Sędzią głównym tego starcia był Dawid Gawęcki, który miał niełatwe zadanie podczas tego zaciętego meczu.

Już w 5. minucie meczu to goście objęli prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się M. Bednarski. Pięć minut później F. Ali podwyższył prowadzenie dla drużyny Jastrzębia, zapewniając jej komfortową przewagę 2-0 do przerwy.

W drugiej połowie meczu Gospodarze próbowali odrabiać straty. J. Wilczyński zdobył bramkę kontaktową dla Sandecji w 80. minucie, dając swojej drużynie nadzieję na odwrócenie losów spotkania.

Niestety dla kibiców Sandecji, to jednak Jastrzębie okazało się skuteczniejsze - João Guilherme ustalił wynik meczu na 1-3, zdobywając bramkę w 88. minucie.

Emocje sięgały zenitu na Stadionie ul. Kusocińskiego. Mimo zażartej walki obu drużyn, to goście z Jastrzębia opuszczają boisko jako zwycięzcy tego starcia.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Gospodarzom Sandecji Nowy Sącz pokazano aż sześć żółtych kartek, a w 75. minucie otrzymali również czerwoną kartkę D. Potoma. Z kolei zawodnicy Jastrzębia dostali trzy żółte kartki.

W najbliższych meczach Sandecja Nowy Sącz zmierzy się z Radunią Stężyca, Pogonią Siedlce oraz Wisłą Puławy. Natomiast Jastrzębie czekają starcia z Polonią Bytom, Kaliszem oraz Olimpią Elbląg.