Mecz Jastrzębie kontra Radunia Stężyca na obiekcie Stadion Miejski dnia 2023-03-25 14:00: wynik końcowy 4-0

Po pierwszej połowie spotkania między Jastrzębie i Radunia Stężyca wynik wynosił 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-0.

Dnia 2023-03-25 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 24. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie oraz Radunia Stężyca.

Gole strzelali: D. Kamiński 15' 1-0 P. Lech 21' 2-0 D. Stanclik 62' 3-0 Ricardo Vaz 87' 4-0

Żółte kartki Jastrzębie: K. Zych 37' D. Witkowski 89'

Żółte kartki Radunia Stężyca: M. Dampc 12' D. Prikhna 45' K. Tulowiecki 66' S. Deja 76'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Radunia Stężyca:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Jastrzębie stanie naprzeciw Kotwica Kołobrzeg, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Zagłębie Lubin II natomiast Radunia Stężyca zmierzy się z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa oraz Garbarnia Kraków.

Wielu fanów śledzi starcia, które mają miejsce w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe z tejże ligi oraz zawodnicy tacy jak K. Zych M. Dampc systematycznie sprawiają wyborowym fanom mnóstwo emocji. Zapadające w pamięć potyczki między zawodnikami z ligi są nieustępliwe, nie często okazuje się, że mecze nie są interesujące. Nieprzerwanie zdarzają się ostre faule, wyjątkowe sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zachęcamy każdego kibica, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i oglądać mecze futbolowe lubianej ligi II Liga - East oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Jastrzębie i Radunia Stężyca i ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.