Mecz Olimpia Elbląg vs Jastrzębie zakończony wynikiem 0-1

Olimpia Elbląg vs Jastrzębie 0-1. Dnia 2023-06-04 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 34 pomiędzy Olimpia Elbląg a Jastrzębie.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Olimpia Elbląg a Jastrzębie wynik wynosił 0-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: D. Witkowski 37' 0-1

Żółte kartki Olimpia Elbląg: M. Famulak 41' M. Stefaniak 45'

Żółte kartki Jastrzębie: R. Vaz 14' K. Mucha 67'

Czerwone kartki Olimpia Elbląg:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu Olimpia Elbląg stanie naprzeciw , następne spotkania z drużynami oraz natomiast Jastrzębie z . Następne mecze zagra z drużynami oraz .

W dzisiejszych czasach liczna grupa kibiców śledzi ciekawe starcia, które dotyczą ligi II Liga - East. Liczące się futbolowe drużyny z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi M. Famulak R. Vaz raz za razem zapewniły fantastycznym entuzjastom wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki pomiędzy piłkarzami bywają zagorzałe, rzadko bywa, iż spotkania przynudzają. Wielokrotnie natrafiamy na wspaniałe bramki i asysty, nieczyste sytuacje z faulem dodające dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Olimpia Elbląg i Jastrzębie z ligi II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.