Kotwica Kołobrzeg vs Jastrzębie, wynik spotkania 2-0

Kotwica Kołobrzeg vs Jastrzębie zakończony wynikiem 2-0. Dnia 2023-09-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 9. Na przeciw siebie stanęły Kotwica Kołobrzeg oraz Jastrzębie.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Kotwica Kołobrzeg a Jastrzębie wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

Gole strzelali: Ł. Kosakiewicz 40' 1-0 A. Stasiak 60' 2-0

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: J. Soljic 17' J. Rzezniczak 28' O. Nowak 70' J. Zubrowski 71' Jonathan Junior 78'

Żółte kartki Jastrzębie: Y. Zakharchenko 24' F. Kozlowski 50'

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był D. Gawęcki. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Kotwica Kołobrzeg stawi czoła Zagłębie Lubin II, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce oraz Nieciecza a Jastrzębie zmierzy się z Olimpia Grudziądz. Następne mecze zagra z drużynami SKRA Częstochowa oraz Radunia Stężyca.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice z dużym entuzjazmem śledzą potyczki w lidze II Liga - East. Utalentowane zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo J. Soljic Y. Zakharchenko niejednokrotnie zagwarantowały kapitalnym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Niesamowite potyczki pomiędzy zawodnikami ligowymi okazują się bezkompromisowe, bardzo rzadko zdarza się, że są to spotkania mało interesujące. Wielokrotnie zdarzają się przepiękne sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezlitosne faule, które gwarantują wspaniałe przeżycia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, żeby przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich, oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Kotwica Kołobrzeg i Jastrzębie z ligi II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski im. Sebastiana Karpiniuka.