Mecz pomiędzy Wisła Puławy i Jastrzębie na stadionie Stadion MOSiR dnia 2022-07-16 16:00 - wynik 0-1

 

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisła Puławy i Jastrzębie wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-1.

W dniu 2022-07-16 16:00 na stadionie Stadion MOSiR odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki - 1 pomiędzy Wisła Puławy a Jastrzębie.

Gole strzelali: B. Boruń 72' 0-1

Żółte kartki Wisła Puławy: D. Retlewski 59'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 21' D. Stanclik 34' B. Borun 38' P. Lech 81'

Czerwone kartki Wisła Puławy:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to M. Myszka. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Wisła Puławy stawi czoła Radunia Stężyca, następne spotkania z drużynami Siarka Tarnobrzeg i Radunia Stężyca a Jastrzębie zmierzy się z Sokół Ostróda. Następne mecze zagra z drużynami Hutnik Kraków i Motor Lublin.

Fani śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny piłkarskie i zawodnicy jak D. Retlewski D. Szkudlarek nieraz zaserwowały własnym sympatykom wiele emocji. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się zażarte, nie często bywa, iż zmagania przynudzają. Często zdarzają się bezlitosne faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, zapadające w pamięć gole i asysty zapewniające niesamowite wrażenia i przyjemność z meczu. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach, śledzić widowiska piłkarskie znanej ligi II Liga - East i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Udział takich lubianych drużyn jak Wisła Puławy i Jastrzębie w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion MOSiR.