Spotkanie między Jastrzębie i Górnik Polkowice zakończone wynikiem 0-2 na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-07-24 17:45

 

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Jastrzębie a Górnik Polkowice wynik wynosił 0-2. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

Dnia 2022-07-24 17:45 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki - 2. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i Górnik Polkowice.

Gole strzelali: D. Burka 9' 0-1 M. Idzik 18' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: G. Drazik 57'

Żółte kartki Górnik Polkowice: M. Slawek 6' M. Idzik 26' K. Fryzowicz 59' D. Pisarek 72'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Łężny. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Jastrzębie stanie naprzeciw Sokół Ostróda, następne spotkania z drużynami Hutnik Kraków i Motor Lublin. Kolejno natomiast Górnik Polkowice zmierzy się z Bełchatów. Następne mecze zagra z drużynami Motor Lublin i Kalisz.

Oddani kibice futbolu śledzą fascynujące poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy tacy jak G. Drazik M. Slawek nieraz zaserwowały wyborowym kibicom wiele wspaniałych przeżyć. Nieprzerwanie natrafiamy na wyjątkowe bramki i asysty, ostre faule kończące się żółtą kartką, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Walki między graczami z ligi bywają bardzo nieustępliwe, nie często bywa, iż są to widowiska statyczne. Serdecznie zachęcamy, żeby śledzić spotkania piłkarskiej profesjonalnej ligi II Liga - East oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich. Udział takich legendarnych drużyn jak Jastrzębie oraz Górnik Polkowice w lidze II Liga - East gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.