Dnia 2021-11-14 11:40 odbyło się spotkanie między Jastrzębie oraz SKRA Częstochowa zakończone wynikiem 0-1

Dnia 2021-11-14 11:40 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie oraz SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

 

Gole strzelali: A. Mesjasz 44' 0-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Feruga 45' R. Borkala 52' D. Witkowski 81' K. Jadach 85' K. Handzlik 87'

Żółte kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Jastrzębie zmierzy się już z Puszcza Niepołomice, następne spotkania z drużynami Stomil Olsztyn oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast SKRA Częstochowa podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z zapałem śledzą interesujące poczynania, które startują w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak D. Feruga raz za razem zagwarantowały swoim kibicom mnóstwo emocji. Niesamowite walki między graczami z ligi okazują się nader bezkompromisowe, rzadko bywa, że są to widowiska mało interesujące. Często obserwujemy przechodzące do historii gole i asysty, nieczyste sytuacje z faulem zakończone czerwonym kartonikiem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Warto więc być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań, oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga oraz śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich drużyn jak Jastrzębie i SKRA Częstochowa z ligi I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.