Mecz między Jastrzębie oraz ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-02-26 19:30

Jastrzębie - ŁKS Łódź zakończony wynikiem 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie a ŁKS Łódź zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-02-26 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie oraz ŁKS Łódź.

Gole strzelali: K. Handzlik 35' 1-0 P. Janczukowicz 38' 1-1

Żółte kartki Jastrzębie: M. Kuczalek 27' L. Zejdler 60' O. Podhorin 66'

Żółte kartki ŁKS Łódź: P. Janczukowicz 3' A. Klimczak 40' J. Moreno 86'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki ŁKS Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był W. Myć. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Jastrzębie stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Stomil Olsztyn a ŁKS Łódź zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice oraz Stomil Olsztyn.

Dzisiaj liczni kibice z zapałem śledzą poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Interesujące piłkarskie drużyny z ligi oraz zawodnicy tacy jak M. Kuczalek P. Janczukowicz systematycznie zapewniają pierwszorzędnym entuzjastom wiele niezapomnianych przeżyć. Zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się pokazaniem żółtego kartonika, widowiskowe gole oraz asysty dodające pikanterii całemu widowisku. Interesujące walki między graczami z ligi bywają nieustępliwe, nie często bywa, iż są to zmagania statyczne. Warto więc śledzić spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Jastrzębie i ŁKS Łódź jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.