Spotkanie Jastrzębie vs Górnik Polkowice, wynik końcowy 3-1

Pierwsza połowa spotkania między Jastrzębie oraz Górnik Polkowice zakończyła się 2-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 3-1.

Dnia 2021-10-16 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 13 pomiędzy Jastrzębie a Górnik Polkowice.

Gole strzelali: D. Rumin 10' 1-0 D. Rumin 12' 2-0 J. Sypek 58' 2-1 D. Rumin 59' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: M. Bojdys 24'

Żółte kartki Górnik Polkowice: B. Zoladz 69' D. Krakowski 83'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Górnik Polkowice: M. Biernat 42'

Sędzią głównym tego spotkania był L. Kuźma. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Odra Opole, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz GKS Katowice. Kolejno natomiast Górnik Polkowice podejmie Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Wierni fani śledzą poczynania, które tyczą się ligi I Liga. Fascynujące futbolowe drużyny oraz zawodnicy tacy jak m.in. M. Bojdys B. Zoladz nieraz zaserwowały wyborowym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Bardzo często trafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe czy asysty, nieprzepisowe faule kończące się żółtą kartką, które dodają wyjątkowe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Przyciągające uwagę walki między piłkarzami bywają nader nieustępliwe, rzadko zdarza się definitywnie, że widowiska nas męczą. Serdecznie zachęcamy każdego fana, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów piłkarskich. Jastrzębie oraz Górnik Polkowice i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.