Dnia 2022-05-22 10:40 odbyło się spotkanie pomiędzy SKRA Częstochowa i Jastrzębie - końcowy wynik 1-1

Dnia 2022-05-22 10:40 na obiekcie sportowym Stadion GKS-u rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 34. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Jastrzębie.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy SKRA Częstochowa a Jastrzębie zakończyła się 1-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Bondarenko 22' 0-1 D. Szkudlarek S. Szymanski 42' 1-1

Żółte kartki SKRA Częstochowa: K. Ropski 18' P. Nocon 51' M. Posmyk 75'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Stanclik 36' D. Szkudlarek 42' D. Kaminski 66'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna SKRA Częstochowa zmierzy się już z , następne spotkania z drużynami i . Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często liczna grupa fanów z zapałem śledzi bardzo interesujące starcia, które mają miejsce w lidze I Liga. Mocne futbolowe zespoły i piłkarze jak K. Ropski D. Stanclik nieustannie serwują pierwszorzędnym entuzjastom futbolu mnóstwo przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się nieustępliwe, nie często okazuje się definitywnie, iż mecze męczą. Nieustannie zdarzają się wyśmienite bramki oraz asysty, bezwzględne faule kończące się żółtą kartką dodające dreszczyk emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Warto więc oglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi I Liga, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. SKRA Częstochowa oraz Jastrzębie oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion GKS-u.