Na obiekcie Stadion GOS odbyło się spotkanie Chrobry Głogów - Jastrzębie zakończone wynikiem 2-0

Dnia 2021-09-25 18:30 na stadionie Stadion GOS rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Chrobry Głogów a Jastrzębie.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Chrobry Głogów a Jastrzębie wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Gole strzelali: M. Lebedynski 13' 1-0 D. Dziabek 81' 2-0

Żółte kartki Chrobry Głogów: A. Banasiak 78'

Żółte kartki Jastrzębie: M. Bojdys 76'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu Chrobry Głogów zmierzy się już z Wieczysta Kraków, następne spotkania z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź a Jastrzębie z Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

W dobie dzisiejszych czasów wielu fanów piłki nożnej z zapałem śledzi pasjonujące starcia ligi I Liga. Fascynujące zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy jak A. Banasiak M. Bojdys nieustannie serwują pierwszorzędnym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się ostre sytuacje z faulem, książkowe asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami bywają bardzo nieustępliwe, rzadko bywa, iż mecze przynudzają. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych,przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Chrobry Głogów oraz Jastrzębie jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion GOS.