Na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-04-23 13:00 odbyło się spotkanie Jastrzębie kontra Widzew Łódź zakończone wynikiem 0-2

W dniu 2022-04-23 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 29. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie oraz Widzew Łódź.

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Jastrzębie i Widzew Łódź wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-2.

Gole strzelali: K. Hansen 44' 0-1 K. Danielak 89' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: A. Farid 20' V. Okhronchuk 36' M. Fabry 83'

Żółte kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Główny arbiter meczu - S. Rasmus. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice a Widzew Łódź zmierzy się z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Fani śledzą ekscytujące poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe z ligi oraz zawodnicy tacy jak m.in. A. Farid raz za razem zagwarantowały własnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Natrafiamy na bezlitosne sytuacje z faulem, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zapadające w pamięć potyczki pomiędzy drużynami zdarzają się bezkompromisowe, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż są to potyczki mało interesujące. Zachęcamy, aby oglądać mecze futbolowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Jastrzębie i Widzew Łódź w lidze I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.