Mecz Sandecja Nowy Sącz kontra Jastrzębie dnia 2022-04-05 16:00 - 2-0

 

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Jastrzębie wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-0.

W dniu 2022-04-05 16:00 na stadionie Stadion im. Ojca Władysława Augustynka rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 25. Zmierzyły się ze sobą Sandecja Nowy Sącz oraz Jastrzębie.

Gole strzelali: Ł. Zjawiński 72' 1-0 R. Kobryń 76' 2-0

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz:

Żółte kartki Jastrzębie: L. Zejdler 15' V. Okhronchuk 18' V. Okhronchuk 38' M. Kuczalek 90'

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Czerwone kartki Jastrzębie: V. Okhronchuk 38'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Sandecja Nowy Sącz stawi czoła Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica oraz Podbeskidzie. Kolejno natomiast Jastrzębie podejmie Arka Gdynia. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice.

Mnóstwo fanów piłki nożnej śledzi fascynujące potyczki ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze jak L. Zejdler wielokrotnie sprawiają kapitalnym fanom emocje z najwyższej półki. Natrafiamy na wyjątkowe gole i asysty, brutalne sytuacje na faul, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki pomiędzy drużynami piłkarskimi bywają zajadłe, rzadko bywa, iż są to mecze drętwe. Dlatego też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić widowiska piłkarskie lubianej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Sandecja Nowy Sącz i Jastrzębie z ligi I Liga gwarantuje niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion im. Ojca Władysława Augustynka.