Dnia 2023-03-11 13:00 na obiekcie Stadion Miejski miało miejsce spotkanie Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg zakończone wynikiem 3-1

Jastrzębie - Siarka Tarnobrzeg, wynik 3-1. W dniu 2023-03-11 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 22. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie i Siarka Tarnobrzeg.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Jastrzębie i Siarka Tarnobrzeg wynik to 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-1.

Gole strzelali: D. Stanclik 49' 1-0 I. Agudo 52' 1-1 D. Kaminski 77' 2-1 D. Kaminski 85' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 37' P. Lech 90'

Żółte kartki Siarka Tarnobrzeg: L. Hrnciar 28' B. Sulkowski 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Siarka Tarnobrzeg:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Radunia Stężyca i Pogoń Siedlce. Kolejno natomiast Siarka Tarnobrzeg z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Kotwica Kołobrzeg i Zagłębie Lubin II.

Wielu kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Uzdolnione zespoły futbolowe z ligi i zawodnicy tacy jak D. Kaminski L. Hrnciar bardzo często zagwarantowały swoim miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Wspaniałe walki pomiędzy piłkarzami są nader nieustępliwe, nie często zdarza się, że potyczki nie są warte uwagi. Zdarzają się zapadające w pamięć gole oraz asysty, nieczyste faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, oglądać mecze futbolowe znanej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Jastrzębie i Siarka Tarnobrzeg oraz ich udział w II Liga - East zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.