Mecz Jastrzębie - Chrobry Głogów, wynik końcowy 4-2

Jastrzębie - Chrobry Głogów, wynik 4-2.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Jastrzębie i Chrobry Głogów wynik wynosił 3-1. Końcowy wynik spotkania to 4-2.

W dniu 2022-04-10 13:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 27 pomiędzy Jastrzębie a Chrobry Głogów.

Gole strzelali: M. Fabry 3' 1-0 D. Dziabek 11' 1-1 M. Fabry 20' 2-1 A. Farid 28' 3-1 O. Praznovsky 80' 3-2 K. Handzlik 90' 4-2

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 73' B. Neugebauer 79' K. Handzlik 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: T. Cywka 16' M. Ziemann 49' P. Tupaj 90'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Sędzią głównym tego spotkania był . Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Arka Gdynia, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Chrobry Głogów z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Fani futbolu śledzą potyczki w lidze I Liga. Interesujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak D. Szkudlarek T. Cywka często zapewniają własnym stałym fanom wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe zmagania między graczami zdarzają się bardzo zagorzałe, nie często bywa definitywnie, że są to widowiska mało interesujące. Obserwujemy idealne asysty i gole, bezwzględne faule kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niesamowitych emocji z oglądanego widowiska sportowego. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, przeglądać spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Jastrzębie i Chrobry Głogów w lidze I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.