Spotkanie Zagłębie Lubin II - Jastrzębie zakończone wynikiem 1-1

W sobotę, 26 października 2023 roku, na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a już na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 1-0. Arbitrem tego starcia był P. Pazdecki.

Relacja z meczu: Zagłębie Lubin II vs Jastrzębie

Na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II a Jastrzębie. Spotkanie to miało miejsce w ramach 13. kolejki II Ligi - East. Oba zespoły zaprezentowały się z całkiem niezłej strony, a ostateczny wynik meczu to remis 1-1. Warto odnotować, że wynik na przerwę był korzystny dla gospodarzy, którzy prowadzili 1-0. Bramkę dla Zagłębia Lubin II zdobył K. Terlecki w 24. minucie. Niestety, nie posiadamy informacji o asyście przy tej bramce. Drugą połowę należała już do drużyny Jastrzębia, która nie zraziła się stratą bramki i walczyła o wyrównanie. W końcówce meczu, w 90. minucie, M. Bednarski wpisał się na listę strzelców, ustalając ostateczny wynik na 1-1. Niestety, również w tym przypadku nie posiadamy informacji o asyście przy tej bramce. Spotkanie było pełne emocji, a kibice zgromadzeni na stadionie Zagłębia Lubin mieli okazję oglądać wiele interesujących akcji. Obie drużyny prezentowały dobrą formę i walczyły o zwycięstwo przez całe 90 minut. Choć żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola, to obie mogą być zadowolone z efektów swojej pracy na boisku. W trakcie meczu arbiter, P. Pazdecki, musiał się zmierzyć z wieloma sytuacjami, które wymagały jego interwencji. Niektóre z nich skończyły się ukaraniem zawodników żółtymi kartkami. W drużynie gospodarzy kartki otrzymali: P. Kusztal (11'), J. Jach (32', 63'), M. Nalepa (66') oraz T. Gaprindashvili (89', 89'). W drużynie przeciwników żółte kartki zobaczyli: S. Rogala (39') oraz K. Kargul-Grobla (62'). Nie obyło się również bez kartek czerwonych. W 63. minucie sędzia ukarał zawodnika drużyny gospodarzy, J. Jacha, czerwoną kartką. Natomiast w 89. minucie T. Gaprindashvili również musiał opuścić boisko po drugiej żółtej kartce, co oznaczało dla niego czerwoną kartkę. Następne mecze dla Zagłębia Lubin II to starcia z ŁKS Łódź II, Stal Stalowa Wola oraz Stomil Olsztyn. Drużyna Jastrzębie zmierzy się z Wisłą Puławy, ŁKS Łódź II oraz Stal Stalowa Wola. Ten mecz na Stadionie Zagłębia Lubin dostarczył wielu emocji dla kibiców obu drużyn. Mimo że nie było zwycięzcy, to piłkarze z obu stron zaprezentowali się z dobrej strony, co z pewnością zadowoliło zarówno trenerów, jak i fanów.