Na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jastrzębie - Garbarnia Kraków - końcowy wynik 3-1

Dnia 2023-05-19 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 32 pomiędzy Jastrzębie a Garbarnia Kraków.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jastrzębie i Garbarnia Kraków zakończyła się 3-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 3-1.

 

Gole strzelali: D. Stanclik 31' 1-0 D. Stanclik 42' 2-0 Y. Zakharchenko 45' 3-0 M. Assinor 64' 3-1

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szymczak 6' K. Zych 38' R. Vaz 59'

Żółte kartki Garbarnia Kraków: M. Bartkow 25' K. Handzlik 71' C. Polak 77' B. Mruk 89'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Garbarnia Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Tarnowski. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stanie naprzeciw Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Olimpia Elbląg i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Garbarnia Kraków z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często oddani kibice futbolu śledzą ekscytujące poczynania ligi II Liga - East. Utalentowane zespoły futbolowe i piłkarze tacy jak między innymi D. Szymczak M. Bartkow raz za razem zapewniły wyśmienitym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Niesamowite zmagania pomiędzy piłkarzami z ligi są zażarte, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to potyczki drętwe. Obserwujemy idealne asysty oraz sytuacje podbramkowe, nieczyste sytuacje na faul, które zapewniają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska. Zachęcamy, żeby przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi II Liga - East. Udział takich drużyn jak Jastrzębie i Garbarnia Kraków w lidze II Liga - East zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.