SKRA Częstochowa vs Jastrzębie, wynik spotkania 0-0

Po pierwszej połowie meczu pomiędzy SKRA Częstochowa a Jastrzębie wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Dnia 2023-09-30 16:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Loretańska odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 11. Na przeciw siebie stanęły SKRA Częstochowa i Jastrzębie.

Gole strzelali:

Żółte kartki SKRA Częstochowa: Z. Wojciechowski 15' T. Kubik 71' J. Niedbala 80' P. Kolodziejczyk 88'

Żółte kartki Jastrzębie: S. Rogala 50' K. Kargul-Grobla 68' B. Borun 79' R. Vaz 83'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu SKRA Częstochowa stanie naprzeciw Pogoń Siedlce, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy i ŁKS Łódź II natomiast Jastrzębie zmierzy się z Radunia Stężyca. Następne mecze zagra z drużynami Zagłębie Lubin II i Chojniczanka Chojnice.

Dzisiaj oddani kibice piłki nożnej śledzą poczynania w lidze II Liga - East. Uzdolnione drużyny futbolowe i piłkarze tacy jak Z. Wojciechowski S. Rogala raz za razem zapewniają pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Walki pomiędzy graczami bywają zagorzałe, rzadko bywa definitywnie, że zmagania nudzą. Obserwujemy wyśmienite asysty czy sytuacje podbramkowe, bezlitosne faule, które zapewniają niesamowitych emocji z oglądanego widowiska. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz oglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak SKRA Częstochowa oraz Jastrzębie z ligi II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie jak Stadion ul. Loretańska.