Spotkanie pomiędzy Jastrzębie i Kotwica Kołobrzeg na obiekcie Stadion Miejski - 1-0

Jastrzębie vs Kotwica Kołobrzeg, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Jastrzębie oraz Kotwica Kołobrzeg wynik to 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

W dniu 2023-04-06 14:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi II Liga - East kolejki 26. Zmierzyły się Jastrzębie i Kotwica Kołobrzeg.

Gole strzelali: S. Gołuch 82' 1-0

Żółte kartki Jastrzębie: R. Vaz 25' J. L. Araujo Guilherme 65'

Żółte kartki Kotwica Kołobrzeg: S. Murawski 19' P. Lysiak 24' A. Fraczczak 57' D. Kostkowski 75' D. Kostkowski 85'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Kotwica Kołobrzeg: D. Kostkowski 85'

Główny sędzia spotkania - L. Lewandowski. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Zagłębie Lubin II i Śląsk Wrocław II. Kolejno natomiast Kotwica Kołobrzeg z Zagłębie Lubin II. Następne mecze zagra z drużynami Polonia Warszawa i Garbarnia Kraków.

Coraz częściej wierni fani futbolu śledzą starcia, które tyczą się ligi II Liga - East. Utalentowane drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi R. Vaz S. Murawski raz za razem zaserwowały fantastycznym sympatykom emocje z najwyższej półki. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się koniec końców, iż potyczki nudzą. Nieprzerwanie obserwujemy spektakularne asysty oraz gole, nieczyste faule kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki gwarantujące pikanterii całemu wydarzeniu. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi II Liga - East. Jastrzębie oraz Kotwica Kołobrzeg jak ich udział w lidze II Liga - East zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.