Na obiekcie Stadion Miejski dnia 2022-05-01 13:00 odbyło się spotkanie między Jastrzębie oraz Odra Opole: wynik 1-3

W dniu 2022-05-01 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się interesujący mecz ligi I Liga kolejki 31 pomiędzy Jastrzębie a Odra Opole.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie oraz Odra Opole zakończyła się 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-3.

Gole strzelali: R. Borkała 1' 0-1 T. Mikinič 34' 0-2 M. Spychała 55' 0-3 D. Stanclik 90' 1-3

Żółte kartki Jastrzębie: S. Zalewski 69'

Żółte kartki Odra Opole: D. Czaplinski 16'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Odra Opole:

Główny arbiter spotkania to R. Rzucidło. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z GKS Katowice, następne spotkania z drużynami Tychy 71 oraz SKRA Częstochowa. Kolejno natomiast Odra Opole z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

W dobie dzisiejszych czasów wierni kibice z dużym zapałem śledzą niezwykle interesujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne drużyny futbolowe oraz piłkarze tacy jak S. Zalewski D. Czaplinski systematycznie zapewniają własnym stałym entuzjastom mnóstwo pozytywnych emocji. Wielokrotnie obserwujemy bezlitosne sytuacje na faul, efektowne asysty i bramki dodające pikanterii całemu widowisku. Potyczki między drużynami bywają zażarte, nie często zdarza się definitywnie, że widowiska nie są warte uwagi. Warto więc śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi I Liga. Jastrzębie oraz Odra Opole jak ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na historycznym stadionie, Stadion Miejski.