Dnia 2021-12-05 17:00 odbyło się spotkanie Jastrzębie vs Korona Kielce zakończone wynikiem 0-2

Jastrzębie vs Korona Kielce, wynik końcowy 0-2.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie a Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-2.

W dniu 2021-12-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 20. Zmierzyły się ze sobą Jastrzębie oraz Korona Kielce.

Gole strzelali: J. Podgórski 35' 0-1 Filipe Oliveira 78' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: S. Zalewski 27' M. Kuczalek 61' S. Zalewski 82'

Żółte kartki Korona Kielce:

Czerwone kartki Jastrzębie: S. Zalewski 82'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był P. Idzik. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jastrzębie stawi czoła ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów oraz Miedz Legnica a Korona Kielce podejmie Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, iż wierni kibice futbolu śledzą interesujące starcia, które tyczą się ligi I Liga. Mocne piłkarskie drużyny z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak m.in. S. Zalewski częstokroć zagwarantowały wyborowym miłośnikom futbolu emocje zapadające w pamięć. Zmagania między piłkarzami okazują się zaciekłe, rzadko bywa, iż zmagania nas nudzą. Trafiamy na nieprzepisowe sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, przechodzące do historii asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zachęcamy każdego z kibiców, żeby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz śledzić mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Udział takich zespołów jak Jastrzębie i Korona Kielce w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.