Spotkanie Puszcza Niepołomice kontra Jastrzębie, wynik końcowy 0-0

Puszcza Niepołomice kontra Jastrzębie zakończony wynikiem 0-0. Dnia 2021-11-19 17:00 na obiekcie sportowym Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się znakomity mecz ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się ze sobą Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie.

Po pierwszej połowie spotkania między Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Puszcza Niepołomice: H. Tomalski 61' O. Dytyatev 80' K. Cichon 90'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Rumin 29' S. Zalewski 35' R. Borkala 76' M. Kuczalek 90' F. Lukasik 90'

Czerwone kartki Puszcza Niepołomice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Puszcza Niepołomice stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź oraz Resovia Rzeszów natomiast Jastrzębie z Stomil Olsztyn. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce oraz ŁKS Łódź.

Fani śledzą pasjonujące poczynania, które dotyczą ligi I Liga. Uzdolnione drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak H. Tomalski D. Rumin raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym kibicom wiele emocji. Obserwujemy nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się pokazaniem czerwonej kartki, książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, które zapewniają pikanterii całemu widowisku. Potyczki między zawodnikami zdarzają się bardzo bezkompromisowe, nie często okazuje się, iż potyczki przynudzają. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze futbolowe ligi I Liga. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Puszcza Niepołomice oraz Jastrzębie z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion ul. Kusocińskiego.