Spotkanie Górnik Polkowice - Jastrzębie, wynik 1-0

Po pierwszej połowie spotkania między Górnik Polkowice i Jastrzębie wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

W dniu 2022-04-27 16:00 na stadionie Stadion Górnik odbył się mecz ligi I Liga kolejki 30. Zmierzyły się Górnik Polkowice i Jastrzębie.

Gole strzelali: B. Żołądź 7' 1-0

Żółte kartki Górnik Polkowice: K. Fryzowicz 56'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Szkudlarek 10' O. Podhorin 27' M. Slodowy 38'

Czerwone kartki Górnik Polkowice:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to S. Rasmus. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Górnik Polkowice stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z GKS Katowice. Następne mecze zagra z drużynami Tychy 71 i SKRA Częstochowa.

Liczni kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Utalentowane piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze tacy jak m.in. K. Fryzowicz D. Szkudlarek nieustannie zapewniają wyśmienitym miłośnikom wrażenia z najwyższej półki. Potyczki między drużynami są niezwykle nieustępliwe, nie często bywa koniec końców, iż są to zmagania nie warte uwagi. Systematycznie zdarzają się bezlitosne sytuacje z faulem kończące się bardzo często czerwoną kartką, idealnie wyliczone asysty oraz gole, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Udział takich znanych drużyn jak Górnik Polkowice i Jastrzębie z ligi I Liga zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż futbol to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Górnik.