Dnia 2023-11-12 11:30 miał miejsce mecz pomiędzy Jastrzębie i ŁKS Łódź II zakończony wynikiem 3-2

W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyny Jastrzębie i ŁKS Łódź II zmierzyły się na Stadionie Miejskim. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść drużyny gospodarzy. Już w pierwszej połowie obie drużyny zaprezentowały swoje umiejętności, a wynik na przerwę brzmiał 2-1 dla Jastrzębia. Ostatecznie to oni wygrali całe spotkanie, zdobywając kolejne punkty w tabeli. Niesamowite widowisko na boisku z pewnością usatysfakcjonowało kibiców obu drużyn.

Relacja z meczu pomiędzy drużynami: Jastrzębie a ŁKS Łódź II

Mecz o bardzo emocjonującej i zmiennym przebiegu odbył się na Stadionie Miejskim w ramach 17. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść drużyny Jastrzębie, którzy utrzymali prowadzenie do ostatniego gwizdka sędziego. Atmosfera na stadionie była niesamowita, a kibice obu drużyn dostarczyli niezapomnianych emocji.

Pierwsza bramka padła już w 13. minucie meczu, gdy skuteczny okazał się M. Bednarski, zdobywając prowadzenie dla gospodarzy. Pięć minut później do prowadzenia podwyższył S. Rogala, dzięki czemu Jastrzębie objęło dwubramkowe prowadzenie. Jednak ŁKS Łódź II nie zamierzało się poddawać i szybko odpowiedziało bramką M. Wszolka, zmniejszając stratę do jednego gola. Wynik na przerwę to 2-1 dla gospodarzy.

Druga połowa rozpoczęła się od szybkiej bramki drużyny gości, którą zdobył A. Slezak w 54. minucie, wyrównując tym samym wynik. Jednak to Jastrzębie ostatecznie wyszło zwycięsko z tego starcia, gdy K. Zych w 83. minucie ustalił wynik na 3-2. Mecz był pełen emocji, a ostatnie minuty były niezwykle nerwowe dla obu drużyn.

Spotkanie nie obyło się bez kartek. Dla drużyny gospodarzy żółte kartki otrzymali R. Vaz, S. Maszkowski, M. Bednarski i S. Matuszek. Natomiast dla drużyny przeciwników kartki żółte zobaczył tylko J. Kuzma. Nie odnotowano żadnych czerwonych kartek.

Następne mecze dla Jastrzębie to starcia z drużynami Stal Stalowa Wola, Stomil Olsztyn oraz Kalisz. Natomiast ŁKS Łódź II zmierzy się z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy oraz Chojniczanką Chojnice.