Dnia 2022-03-16 17:00 miał miejsce mecz między Stomil Olsztyn i Jastrzębie zakończony wynikiem 0-3

Stomil Olsztyn - Jastrzębie 0-3.

Pierwsza połowa meczu między Stomil Olsztyn a Jastrzębie zakończyła się 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 0-3.

W dniu 2022-03-16 17:00 na stadionie Stadion OSiR rozegrał się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Stomil Olsztyn i Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Fábry 35' 0-1 M. Fábry 56' 0-2 W. Łaski 65' 0-3

Żółte kartki Stomil Olsztyn: K. Toporkiewicz 27' M. Dampc 34' M. Fundambu 79' T. Tymosiak 90'

Żółte kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Stomil Olsztyn:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter meczu to D. Sulikowski. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Stomil Olsztyn stanie naprzeciw Resovia Rzeszów, następne spotkania z drużynami Odra Opole i Miedz Legnica a Jastrzębie podejmie Sandecja Nowy Sącz. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Dzisiaj wierni kibice śledzą poczynania w lidze I Liga. Mocne zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak m.in. K. Toporkiewicz wielokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się widowiskowe gole oraz asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul kończące się żółtą kartką, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Niesamowite walki między zawodnikami z ligi są zagorzałe, rzadko zdarza się, iż widowiska nie są warte uwagi. Dlatego też warto przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i oglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi I Liga. Stomil Olsztyn oraz Jastrzębie i ich udział w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na znamienitym stadionie, Stadion OSiR.