Spotkanie między Jastrzębie i Hutnik Kraków zakończone wynikiem 1-0 dnia 2023-08-13 15:00 na obiekcie Stadion Miejski

W dniu 2023-08-13 15:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 4. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i Hutnik Kraków.

Pierwsza połowa meczu między Jastrzębie oraz Hutnik Kraków zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: S. Kiebzak 63' 1-0

Żółte kartki Jastrzębie: Y. Zakharchenko 33' J. L. Araujo Guilherme 40' P. Lech 46' K. Fietz 58'

Żółte kartki Hutnik Kraków: K. Swiatek 5'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Hutnik Kraków:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Jastrzębie zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Polonia Bytom i Olimpia Elbląg. Kolejno natomiast Hutnik Kraków z Pogoń Siedlce. Następne mecze zagra z drużynami Wisła Puławy i ŁKS Łódź II.

Oddani fani piłki nożnej z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki w lidze II Liga - East. Mocne drużyny piłkarskie i zawodnicy jak Y. Zakharchenko K. Swiatek stale sprawiają wyśmienitym fanom mnóstwo pozytywnych wrażeń. Stale obserwujemy wspaniałe bramki czy asysty, nieczyste faule zakończone żółtym kartonikiem, które gwarantują niesamowite przeżycia z meczu. Cieszące oko walki między piłkarzami z ligi bywają bezkompromisowe, nie często okazuje się definitywnie, że są to zmagania drętwe. Warto więc przeglądać zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz śledzić mecze piłkarskie emocjonującej ligi II Liga - East i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Jastrzębie oraz Hutnik Kraków oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super emocje oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski.