Znicz Pruszków vs Jastrzębie, wynik spotkania: 1-2

Dnia 2023-05-12 16:00 na stadionie Stadion Znicza odbył się mecz ligi II Liga - East kolejki 31. Na przeciw siebie stanęły Znicz Pruszków oraz Jastrzębie.

Po pierwszej połowie meczu między Znicz Pruszków i Jastrzębie wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-2.

 

Gole strzelali: K. Zych 40' 0-1 K. Zych 48' 0-2 Y. Zakharchenko 72' 1-2

Żółte kartki Znicz Pruszków: S. Nagamatsu 78' M. Grudzinski 90'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Witkowski 90'

Czerwone kartki Znicz Pruszków:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter meczu - K. Iwanowicz. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Znicz Pruszków zmierzy się już z Lech Poznań II, następne spotkania z drużynami Wisła Puławy oraz Hutnik Kraków natomiast Jastrzębie zmierzy się z Garbarnia Kraków. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznań II oraz Olimpia Elbląg.

Mnóstwo kibiców śledzi interesujące starcia, które odbywają się w lidze II Liga - East. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak S. Nagamatsu D. Witkowski raz za razem zagwarantowały kapitalnym fanom wiele przeżyć. Zmagania między zawodnikami ligowymi zdarzają się zagorzałe, rzadko okazuje się, że widowiska przynudzają. Ustawicznie zdarzają się wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty, bezwzględne faule kończące się bardzo często pokazaniem żółtego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi II Liga - East oraz przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Znicz Pruszków i Jastrzębie oraz ich udział w II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy i widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie jak Stadion Znicza.