GKS 1962 Jastrzębie - mój blog o drużynie z Jastrzębia

Mecz pomiędzy Jastrzębie vs Olimpia Elbląg, wynik końcowy 1-2

Mecz Jastrzębie - Olimpia Elbląg zakończony wynikiem 1-2

Wczorajszy mecz pomiędzy drużynami Jastrzębie i Olimpia Elbląg w ramach 24. kolejki II Ligi - East dostarczył emocji do ostatnich minut. Spotkanie, które odbyło się dnia 17 marca o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim, zakończyło się zwycięstwem Olimpii Elbląg 2:1. Już pierwsza połowa zapowiadała zaciętą rywalizację, a ostateczny wynik został rozstrzygnięty dopiero w drugiej połowie.

Jastrzębie - Kalisz, wynik 1-1

Spotkanie Jastrzębie vs Kalisz zakończone wynikiem 1-1

W niedzielnym starciu II Ligi - East drużyny Jastrzębie i Kalisz zmierzyły się na Stadionie Miejskim w emocjonującym pojedynku, który zakończył się remisem 1-1. Mecz, rozegrany pięć dni temu o godzinie 19:15, dostarczył kibicom wiele niezapomnianych chwil. Wynik na przerwę wskazywał na prowadzenie Kalisza 1-0, jednak ostatecznie obie drużyny podzieliły się punktami po końcowym gwizdku sędziego.

Mecz pomiędzy Polonia Bytom kontra Jastrzębie, wynik końcowy 0-0

Dnia 2024-03-08 17:00 miał miejsce mecz pomiędzy Polonia Bytom oraz Jastrzębie zakończony wynikiem 0-0

W dniu 8 marca 2024 roku na Stadionie Polonii Bytom odbył się mecz pomiędzy drużynami Polonia Bytom a Jastrzębie w ramach 23. kolejki II Ligi - East. Pomimo zażartej rywalizacji i starań obu zespołów, ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 0-0. Mecz ten miał miejsce dokładnie trzy dni temu o godzinie 17:00, a pomimo licznych okazji bramkowych żadna z drużyn nie zdołała pokonać bramkarza rywala.

Sandecja Nowy Sącz - Jastrzębie, wynik końcowy 1-3

Sandecja Nowy Sącz vs Jastrzębie, wynik meczu - 1-3

W dniu 2 marca 2024 roku na Stadionie ul. Kusocińskiego odbył się mecz pomiędzy drużynami Sandecja Nowy Sącz i Jastrzębie, w ramach 22. kolejki II Ligi - East. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem Jastrzębia 3:1, po tym jak po pierwszej połowie goście prowadzili 2:0.

Mecz Hutnik Kraków vs Jastrzębie 1-1

Hutnik Kraków kontra Jastrzębie, wynik spotkania 1-1

W ostatniej kolejce II Ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Hutnik Kraków i Jastrzębie na Stadionie Suche Stawy. Mecz zakończył się remisem 1-1, pomimo prowadzenia Jastrzębia 1-0 na przerwę. Spotkanie miało miejsce we wtorek, 24 lutego 2024 roku o godzinie 12:00. Teraz przyjrzyjmy się bliżej, jakie wydarzenia miały miejsce na boisku.

Stomil Olsztyn - Jastrzębie wynik spotkania 2-0

Stomil Olsztyn - Jastrzębie, wynik meczu 2-0

Dnia 25 listopada 2023 roku na Stadionie OSiR odbył się mecz piłkarski pomiędzy drużynami Stomil Olsztyn i Jastrzębie. Po zaciętym starciu, ostatecznie Stomil Olsztyn wyszedł zwycięsko, pokonując rywali 2-0. Mecz ten stanowił część 19. kolejki II Ligi - East.

Mecz Jastrzębie kontra ŁKS Łódź II zakończony wynikiem 3-2

Dnia 2023-11-12 11:30 miał miejsce mecz pomiędzy Jastrzębie i ŁKS Łódź II zakończony wynikiem 3-2

W emocjonującym meczu II Ligi - East drużyny Jastrzębie i ŁKS Łódź II zmierzyły się na Stadionie Miejskim. Spotkanie zakończyło się wynikiem 3-2 na korzyść drużyny gospodarzy. Już w pierwszej połowie obie drużyny zaprezentowały swoje umiejętności, a wynik na przerwę brzmiał 2-1 dla Jastrzębia. Ostatecznie to oni wygrali całe spotkanie, zdobywając kolejne punkty w tabeli. Niesamowite widowisko na boisku z pewnością usatysfakcjonowało kibiców obu drużyn.

Wisła Puławy vs Jastrzębie, wynik końcowy 2-2

Mecz pomiędzy Wisła Puławy i Jastrzębie na stadionie Stadion MOSiR dnia 2023-11-03 17:00 - końcowy wynik 2-2

W kolejce 16 II Ligi - East doszło do emocjonującego starcia pomiędzy drużynami Wisła Puławy i Jastrzębie. Mecz, który odbył się na Stadionie MOSiR, zakończył się remisem 2-2. Już w pierwszej połowie goście objęli prowadzenie, ale gospodarze zdołali odrobić straty przed przerwą. Ostatecznie żadna z drużyn nie zdołała zdobyć zwycięskiego gola w regulaminowym czasie gry. .

Jastrzębie - Pogoń Siedlce zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2023-10-29 10:30 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jastrzębie vs Pogoń Siedlce zakończone wynikiem 2-1

W emocjonującym meczu II Ligi - East, drużyny Jastrzębie i Pogoń Siedlce zmierzyły się na Stadionie Miejskim. W meczu pełnym zwrotów akcji, ostatecznie to gospodarze wyszli zwycięsko, pokonując rywali wynikiem 2-1. Już w pierwszej połowie Jastrzębie zyskało przewagę, zdobywając dwie bramki, które zapewniły im komfortową przewagę na przerwę. Mecz dostarczył dużej dawki emocji, jednak żadna z drużyn nie zdołała zmienić wyniku w drugiej połowie. Mecz sędziował .

Zagłębie Lubin II kontra Jastrzębie, wynik 1-1

Spotkanie Zagłębie Lubin II - Jastrzębie zakończone wynikiem 1-1

W sobotę, 26 października 2023 roku, na Stadionie Zagłębia Lubin odbył się emocjonujący mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Zagłębie Lubin II i Jastrzębie. Spotkanie zakończyło się remisem 1-1, a już na przerwę gospodarze schodzili z prowadzeniem 1-0. Arbitrem tego starcia był P. Pazdecki.