Dnia 2024-05-06 16:15 na stadionie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jastrzębie kontra Chojniczanka Chojnice zakończone wynikiem 2-4

Emocje sięgały zenitu na Stadionie Miejskim, gdzie Jastrzębie zmierzyło się z Chojniczanką Chojnice w ramach 31. kolejki II Ligi - East. Spotkanie, które odbyło się w poniedziałek 6 maja 2024 roku, dostarczyło kibicom wielu niezapomnianych chwil. Do przerwy goście prowadzili 2-1, a ostatecznie opuścili boisko zasłużenie zwyciężając 4-2. Wynik ten nie tylko oddaje dynamikę spotkania, ale również ukazuje determinację obu drużyn do walki do ostatniego gwizdka.

Relacja z przebiegu meczu piłki nożnej pomiędzy Jastrzębie a Chojniczanką Chojnice

Na Stadionie Miejskim odbyło się starcie pomiędzy drużyną Jastrzębie, która pełniła rolę gospodarza, a Chojniczanką Chojnice, która przybyła na to spotkanie jako goście. Mecz został rozegrany w ramach 31. kolejki II Ligi - East. Sędzią głównym tego starcia był S. Łężny.

Początek meczu był bardzo wyrównany, obie drużyny starały się narzucić swój styl gry. Pierwszą bramkę na listę strzelców wpisał się João Guilherme z Jastrzębia w 17. minucie, dając prowadzenie swojej drużynie. Jednak Chojniczanka szybko odpowiedziała, a w 24. minucie to B. Boruń wyrównał stan meczu na 1-1. Goście nie zwalniali tempa i V. Šabala strzałem w 31. minucie ustawił wynik na korzyść Chojniczanki 1-2 do przerwy.

Druga połowa to prawdziwa seria bramkowa dla Chojniczanki Chojnice. G. Szymusik trafia do siatki w 58. minucie, a następnie H. Vitalucci powiększa prowadzenie w 68. minucie na 1-4. Chociaż Jastrzębie próbowało odrabiać straty i J. Iskra zdobył bramkę dla gospodarzy w 70. minucie, ostatecznie goście wygrali ten mecz 2-4.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, co przełożyło się na większą liczbę żółtych kartek. Za gospodarzy B. Boruń w 49. minucie, S. Rogala w 76. minucie oraz K. Fietz w 78. minucie zostali ukarani. Z kolei w drużynie gości żółte kartki otrzymali G. Szymusik i w 90. minucie.

Warto podkreślić, że żadna z drużyn nie była zmuszona grać w osłabieniu, ponieważ czerwone kartki nie zostały w tym meczu wyciągnięte.

Po zakończonym spotkaniu Jastrzębie ma przed sobą kolejne wyzwania, w tym mecze z Pogonią Siedlce, Wisłą Puławy oraz ŁKS-em Łódź II. Natomiast Chojniczanka Chojnice zmierzy się kolejno z Pogonią Siedlce, Olimpią Elbląg oraz .