Na stadionie Stadion ROSRRiT odbył się mecz Pogoń Siedlce vs Jastrzębie: wynik końcowy 1-1

Pierwsza połowa spotkania między Pogoń Siedlce i Jastrzębie zakończyła się 0-1. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

Dnia 2023-04-01 13:00 na stadionie Stadion ROSRRiT rozegrał się mecz ligi II Liga - East kolejki 25. Zmierzyły się Pogoń Siedlce i Jastrzębie.

Gole strzelali: D. Kaminski 45' 0-1 C. Bujalski 72' 1-1

Żółte kartki Pogoń Siedlce: M. Wichtowski 11' Marcinho 26' D. Szuprytowski 30' P. Misiak 75'

Żółte kartki Jastrzębie: B. Borun 7' P. Lech 28' R. Vaz 51' K. Zych 68' N. Wybraniec 87'

Czerwone kartki Pogoń Siedlce:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia spotkania - . Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu drużyna Pogoń Siedlce stawi czoła Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Kalisz i Śląsk Wrocław II natomiast Jastrzębie podejmie Kotwica Kołobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Zagłębie Lubin II.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa fanów śledzi ciekawe poczynania, które dotyczą ligi II Liga - East. Fascynujące futbolowe drużyny z tejże ligi i piłkarze jak M. Wichtowski B. Borun nieustannie zapewniają wspaniałym fanom mnóstwo niesamowitych emocji. Zapadające w pamięć walki między piłkarzami okazują się zaciekłe, nie często bywa, że potyczki męczą kibica. Regularnie zdarzają się spektakularne asysty i bramki, bezlitosne faule dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych, oglądać spotkania piłkarskie ligi II Liga - East i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Pogoń Siedlce i Jastrzębie oraz ich udział w II Liga - East zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion ROSRRiT.