Mecz Motor Lublin vs Jastrzębie zakończony wynikiem 2-1

Motor Lublin vs Jastrzębie, wynik końcowy 2-1.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Motor Lublin i Jastrzębie wynik to 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Dnia 2023-03-05 16:00 na obiekcie sportowym Arena Lublin odbył się mecz futbolowy ligi II Liga - East kolejki 21 pomiędzy Motor Lublin a Jastrzębie.

Gole strzelali: M. Rybicki 17' 1-0 D. Stanclik 31' 1-1 S. Rudol 47' 2-1

Żółte kartki Motor Lublin: J. Lis 22' B. Zbiciak 44' K. Welniak 56' R. Krol 90'

Żółte kartki Jastrzębie: Y. Zakharchenko 14' S. Golak 23' D. Klimkiewicz 37' P. Lech 81' R. Vaz 90'

Czerwone kartki Motor Lublin:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia spotkania - . Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Motor Lublin stawi czoła Kalisz, następne spotkania z drużynami Pogoń Siedlce i Stomil Olsztyn. Kolejno natomiast Jastrzębie zmierzy się z Siarka Tarnobrzeg. Następne mecze zagra z drużynami Kalisz i Radunia Stężyca.

Oddani kibice futbolu śledzą starcia ligi II Liga - East. Liczące się zespoły piłkarskie z ligi i piłkarze tacy jak przykładowo J. Lis Y. Zakharchenko niejednokrotnie zaserwowały własnym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Często zdarzają się zapadające w pamięć asysty oraz bramki, ostre faule dodające smaczku całemu wydarzeniu. Potyczki między piłkarzami ligowymi bywają zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się definitywnie, że są to potyczki usypiające. To też warto oglądać widowiska sportowe popularnej ligi II Liga - East, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Motor Lublin i Jastrzębie w lidze II Liga - East gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na tak znamienitym stadionie jak Arena Lublin.