Mecz Jastrzębie vs Miedz Legnica na stadionie Stadion Miejski dnia 2022-03-12 19:30: wynik końcowy 0-2

Dnia 2022-03-12 19:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi I Liga kolejki 23. Na przeciw siebie stanęły Jastrzębie i Miedz Legnica.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Jastrzębie a Miedz Legnica wynik wynosił 0-2. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-2.

 

Gole strzelali: N. Mijušković 14' 0-1 Chuca 34' 0-2

Żółte kartki Jastrzębie: V. Okhronchuk 32' O. Podhorin 69' K. Handzlik 79'

Żółte kartki Miedz Legnica: K. Zapolnik 32'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Czerwone kartki Miedz Legnica: C. J. Martinez 25'

Główny sędzia spotkania to A. Różycki. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Jastrzębie zmierzy się już z Stomil Olsztyn, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie i Sandecja Nowy Sącz. Kolejno natomiast Miedz Legnica podejmie Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów.

Coraz częściej zauważamy, że oddani fani futbolu śledzą interesujące potyczki ligi I Liga. Uzdolnione zespoły futbolowe i piłkarze jak V. Okhronchuk K. Zapolnik wielokrotnie zaserwowały wyborowym sympatykom wiele niesamowitych emocji. Walki między graczami z ligi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko bywa, że spotkania męczą. Często zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się żółtym kartonikiem, przepiękne gole czy asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska piłkarskiego. Z tego względu warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich,oglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Jastrzębie oraz Miedz Legnica oraz ich udział w lidze I Liga zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Miejski.