Mecz Resovia Rzeszów - Jastrzębie zakończony wynikiem 1-0

Resovia Rzeszów - Jastrzębie, wynik 1-0. W dniu 2022-03-05 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Stal rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 22 pomiędzy Resovia Rzeszów a Jastrzębie.

Po pierwszej połowie spotkania między Resovia Rzeszów a Jastrzębie wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

 

Gole strzelali: M. Mróz 51' 1-0

Żółte kartki Resovia Rzeszów: R. Adamski 90'

Żółte kartki Jastrzębie: D. Kaminski 12' M. Kuczalek 41' D. Kaminski 73' M. Bondarenko 81'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Czerwone kartki Jastrzębie: D. Kaminski 73'

Główny sędzia spotkania - R. Trochimiuk. Asystowało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Resovia Rzeszów stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Stomil Olsztyn natomiast Jastrzębie z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Stomil Olsztyn i Podbeskidzie.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców z dużym entuzjazmem śledzi fascynujące potyczki, które dotyczą ligi I Liga. Mocne futbolowe drużyny z tej ligi i piłkarze jak R. Adamski D. Kaminski częstokroć zapewniły fantastycznym kibicom emocje zapadające w pamięć. Zmagania między drużynami bywają bezkompromisowe, nie często bywa definitywnie, że mecze przynudzają. Obserwujemy bezlitosne faule, przechodzące do historii asysty czy sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Warto więc przeglądać zapowiedzi nadchodzących zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi I Liga. Resovia Rzeszów oraz Jastrzębie jak ich udział w lidze I Liga gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie jak Stadion Stal.