Na obiekcie Stadion Miejski odbył się mecz pomiędzy Tychy 71 i Jastrzębie - wynik końcowy 4-1

 

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Tychy 71 a Jastrzębie zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

W dniu 2021-11-06 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 16 pomiędzy Tychy 71 a Jastrzębie.

Gole strzelali: J. Piątek 10' 1-0 B. Biel 36' 2-0 D. Połap 48' 3-0 J. Niewiadomski 66' 3-1 S. Steblecki 87' 4-1

Żółte kartki Tychy 71: M. Kozina 28' N. Nedic 85'

Żółte kartki Jastrzębie: M. Kuczalek 81'

Czerwone kartki Tychy 71:

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny sędzia spotkania - S. Jarzebak. Asystowało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym meczu Tychy 71 stawi czoła Korona Kielce, następne spotkania z drużynami ŁKS Łódź i Resovia Rzeszów. Kolejno natomiast Jastrzębie z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Puszcza Niepołomice i Stomil Olsztyn.

Oddani fani śledzą potyczki, które startują w lidze I Liga. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak M. Kozina M. Kuczalek stale serwują wspaniałym fanom emocje z najwyższej półki. Trafiamy na nieczyste faule, niezwykłe sytuacje podbramkowe i asysty zapewniające pikanterii całemu widowisku. Interesujące walki pomiędzy piłkarzami są niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że są to spotkania drętwe. Dlatego też warto oglądać mecze futbolowe popularnej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Tychy 71 i Jastrzębie w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.